КУРСИ

КУРСИ
(УВАГА: АКЦІЯ)

На сьогоднішній день конкуренція на ринку праці бухгалтерів дуже висока, це пов'язано з масовими скороченнями персоналу в умовах економічної кризи. Роботодавці пропонують роботу виключно професіоналам що володіють знаннями в області ведення обліку в програмах автоматизації, які вміють швидко і правильно відображати операції в цих програмах.

       ПП "Сучасні системи" має 17ти річний досвід впровадження програм як в місті Миколаїв так і в інших областях України. В процесі роботи нашими фахівцями було навчено велика кількість бухгалтерів. Це дозволило накопичити досвід і знання про форму проведення навчання, методиках подання матеріалу, тривалості та ефективності навчання.

Наші фахівці проводять курси в Миколаєві грунтуючись на спеціальних матеріалах, що гарантує якість навчання. Наші учням надається спеціальна ліцензійна програма - таким чином вони мають можливість навчатися як в класі так і в домашніх умовах.

У процесі навчання кожен бухгалтер має можливість задати питання викладачеві з тих чи інших практичних ситуацій в обліку на тому підприємстві, де він працює. Навчання базується на практичному прикладі демо-підприємства - кожен учень почне з довідників і в кінці курсу сам проведе закриття місяця - це важливо так як теорія повинна підтримуватися практикою.

Викладач пропрацює з бухгалтером кожну ділянку обліку згідно літературі і власним практичним знанням.

Ми надаємо варіанти тестів на сертифікат Професіонал - кожен учень може протестувати свої знання і отримати відповіді на запитання. Всіх наших учнів ми рекомендуємо нашим клієнтам-роботодавцям - це гарантує додаткові переваги у працевлаштуванні.

Всі зазначені плюси роблять курси по програмам автоматизації у нас найбільш результативним рішенням для міста Миколаїв.

Варіанти курсів:
  • Групове - група до 6 осіб. Варіант денний і вечірній.
  • Індивідуальне - можливо як на території учня так і у нас в офісі.

Попередній запис в групи за телефонами на сайті ...
Корисно знати (на ):
Індекс інфляції за травень 2022: 1,027
Мінімальна ЗП: 6500.00 грн.
Прожитковий мінімум для працездатних: 2481.00 грн.
Ставка ПДФО: 18%
Поріг застосування пільги з ПДФО: 3470.00 грн.
Податкова соціальна пільга: 1240.50 грн.
Ставка військового збору: 1,5%
Мінімальна база ЄСВ: 6500.00 грн.
Максимальна база ЄСВ: 97500.00 грн.
Основна ставка ЄСВ: 22,0%
Облікова ставка НБУ: 25,0%

Курси, навчання 1С, BAS Миколаїв

представляє ПП "Сучасні системи". Дані заходи дають можливість вивчити (навчитися) 1С, BAS (1c) дешевше в місті Миколаїв.

Безкоштовна програма 1С, BAS

Бухгалтерія дає можливість отримувати безкоштовно переваги 1С, BAS. Що б вивчити 1с, BAS вигідніше в місті Миколаїв наше підприємство організовує акції по курс (навчання) 1С, BAS.